وکیل ملکی, اثبات بیع, الزام و تنظیم سند رسمی, امور اراضی, خلع ید

بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی

وکلای املاک و مستغلات که به عنوان وکیل ملکی شناخته می شوند، متخصصان معتبری هستند که بر جنبه های حقوقی معاملات املاک نظارت دارند. به عبارتی می توان بیان کرد که آنها اسناد حقوقی مربوط به املاک را تهیه و بررسی می کند، در مورد شرایط و ضوابط معاملات املاک مذاکره کرده و انتقال سند را تسهیل می کند. همچنین در صورت بروز اختلاف ملکی، با توجه به قوانین آن به بررسی مسائل پرونده می پردازد.

بهترین وکیل ملکی با تجربه و تسلط کافی به موارد حقوقی دارد و موارد مربوط به املاک را سازماندهی شده و به صورت حرفه بررسی می کند. همچنین برای موکل خود این اطمینان را به وجود می آورد که معاملات املاک قانونی، الزام آور و به نفع آنها است و مهم ترین کار آنها دفاع از موکلانشان دفاع می کند.

وکلای املاک و مستغلات از مهارت ها و تخصص های حقوقی خود برای کمک به خریداران و فروشندگان املاک و مستغلات استفاده می کنند. قانون املاک منحصر به فرد است و مسائل و مشکلات حقوقی خاص خود را دارد که نیاز تخصصی و تجربه وکلای ملکی دارد. در این مقاله به این موارد می پردازیم که وکیل ملکی چیست و چه وظایفی دارد و بهترین وکیل ملکی چه ویژگی هایی دارد.

وکیل ملکی چیست؟

وکیل ملکی، وکیلی است که جنبه های حقوقی را انجام می دهد و به عنوان وکیل دادگستری در معاملات املاک عمل می کند. چند نوع وکلای ملکی مانند مسکونی، تجاری و اراضی وجود دارد. وکلای املاک مسکونی به افراد کمک می کنند تا خانه ای بخرند، در مورد سلب مالکیت اقدام کنند یا اختلافات را با صاحبخانه یا مستاجر خود حل کنند. وکلای املاک تجاری به مردم در مسائل منطقه بندی، پروژه های توسعه و ساخت و ساز کمک می کنند. نقش آنها می تواند بسیار ساده مانند تهیه اسناد حقوقی یا پیچیده مانند وکالت در اختلافات پیچیده ملکی در دادگاه باشد.

برای ارتباط با محبوبه حجتیان بهترین وکیل ملکی می توانید با شماره تلفن 09191490779 بگیرید. 

وکیل ملکی محبوبه حجتیان

وظایف بهترین وکیل ملکی

وکلای املاک و مستغلات اطمینان حاصل می کنند که رویه های مناسب برای خرید یا فروش ملک انجام می شود. همچنین آنها هرگونه مسائل حقوقی مربوط به خرید یا فروش ملک را پوشش می دهند. وکلای املاک و مستغلات یا اراضی، اسناد، برنامه ریزی املاک، عناوین، مالیات بر دارایی و هر چیز دیگری در مورد قانون املاک کار می کنند. در ادامه به برخی از وظایف بهترین وکیل ملکی اشاره می شود:

1- پیش نویس و ایجاد اسناد قانونی

بیشتر معاملات املاک و مستغلات مبتنی بر سند است. برای افراد بسیار مهم است که از یک وکیل ملکی که دانش و مهارت لازم برای تکمیل اسناد اداری را دارد و در عین حال نگرانی ها و حقوق خود را تضمین می کند، کمک بگیرند. اگرچه مشاوران املاک می توانند به مشتریان در تکمیل اسناد کمک کنند، اما فقط وکلای املاک می توانند اسناد را اصلاح یا پیش نویس کنند. برخی از اسناد مختلفی که بهترین وکلای املاک تهیه می کنند، بیان شده است.

 • قراردادهای رهنی، اجاره، خرید
 • برگه تخلیه
 • انتقال اسناد
 • سایر اسناد یا مبایعه نامه محضری
 • الزام و تنظیم سند رسمی
 • اثبات بیع
 • خلع ید

2- وکالت در دعاوی حقوقی ملکی

ممکن است افراد مجبور شوند برای حل مشکلات و اختلافات پیچیده املاک به دادگاه بروند . در این مواقع، آنها به یک وکیل املاک با مهارت و دانش برای رسیدگی به اختلافات حقوقی خود نیاز دارند. وکلای املاک به افراد کمک می کنند که چگونه از مسائل مربوط به املاک و مستغلات دفاع و پیگرد قانونی داشته باشند تا طرف بتوانند به یک راه حل برسند.

همچنین در معاملات املاک و مستغلات، اصطلاحات پیچیده زیادی وجود دارد. یک وکیل املاک می تواند به افراد کمک کند تا آنها را به طور کامل درک کنند تا به دلیل یک اصطلاح یا یک بند قرارداد که اشتباه فهمیده اند، پولی را از دست ندهند، اشتباهی مرتکب نشوند یا با پیامدهای منفی دیگری مواجه نشوند.

بهترین وکیل ملکی می تواند از طرف موکلان خود مذاکره کننده عالی باشد و در مورد شرایط معامله املاک مذاکره کند. همچنین این توانایی را دارد که به عنوان میانجی بین مشتریان و سایر وکلا، کارگزاران، توسعه دهندگان و سرمایه گذاران کار کند.

3- بررسی معاملات فروش

برخی از وکلای املاک و مستغلات نقش مشاوره ای را دارند که در آن فقط مشاوره ارائه می دهند یا اسناد را در طول معامله املاک بررسی می کنند. خریدار و فروشنده در مورد معامله مذاکره می کنند، قرارداد را امضا می کنند و از وکیل املاک می خواهند که به سادگی روی معامله دقت لازم را انجام دهد. دقت نظر زمانی است که وکیل ملکی هرگونه موضوع و کلیه اسناد معامله را بررسی می کند. آنها مشکلات بالقوه ای را که خریدار یا فروشنده نادیده می گیرند، پیدا خواهند کرد و از موکل خود در برابر هر گونه تله قانونی پیش بینی نشده، محافظت می کند.

4- بررسی دعاوی ملکی

هنگامی که معاملات املاک و مستغلات با مسائلی روبرو می شوند که حل آنها دشوار است، معمولاً برای حل مشکلات استفاده از وکیل ملکی ضرورت پیدا می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، در این شرایط بررسی تمام مسائل مربوط به پرونده بر عهده وکلای ملکی خواهد بود که آنها عبارت است از:

 • دادخواست تنظیم می کنند.
 • در جلسات دادرسی شرکت می کنند.
 • مدارک موجود را همراه با دلایل قانونی به قاضی ارائه می دهند.
 • در طول دعوای قضایی از موکل خود دفاع می کنند.
 • در صورت لزوم درخواست تجدید نظر می کنند.
 • با وکیل طرف مقابل گفتگو می کنند.
 • در تمام مراحل قضایی با موکل خود همراهی می کنند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله اعتراض به ملی شدن اراضی پیشنهاد می شود.

وکیل ملکی اراضی

انواع وکیل ملکی

وکیل املاک: این وکیل یک متخصص عمومی است که می داند چگونه خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی در مورد طیف گسترده ای از معاملات املاک ارائه دهد.

وکیل اراضی: این وکیل متخصصی است که می‌داند چگونه خدمات حقوقی خاصی را در خصوص مجوزهای منطقه‌بندی و استفاده از زمین زراعی ارائه دهد.

وکیل گواهی مالیاتی: این وکیل متخصصی است که می داند چگونه خدمات حقوقی خاصی را شامل ارزیابی مالیات املاک و مستغلات ارائه دهد.

وکیل دعاوی ملکی: این وکیل متخصصی است که می داند چگونه خدمات حقوقی خاصی را برای تشکیل پرونده های مدنی مربوط به دعاوی ملکی و سرمایه گذاری ملکی ارائه دهد.

وکیل صاحبخانه: این وکیل متخصصی است که می داند چگونه خدمات حقوقی خاصی را به افرادی که برای نگرانی های تخلیه یا مشکلات اجاره به کمک نیاز دارند ارائه دهد.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی

 • با تجربه و تسلط کافی بر قوانین ملکی
 • تنظیم کننده دادخواست با ذکر دلایل مستند
 • ارتباط شفاهی و کتبی موثر با طرفین دعوی
 • استدلال تحلیلی و منطقی مدارک و شواهد پرونده
 • مدیریت زمان و سازماندهی
 • تجزیه و تحلیل شواهد پرونده

ضرورت استفاده از بهترین وکیل ملکی

وکلای املاک و مستغلات به عنوان یک واسطه عمل می کنند و مذاکراتی را بین خریدار و مشاور املاک در طول یک خرید معمولی خانه انجام می دهند. اگرچه ممکن است این فرآیند ساده به نظر برسد، اما بدون وکیل ملکی می تواند عواقب منفی برای خریدار، فروشنده یا نماینده داشته باشد. مهم ترین سند در معامله ملک، قرارداد خرید است. وکلای ملکی می توانند قرارداد قانونی را توضیح دهند یا تغییرات یا اضافاتی در قرارداد ایجاد کنند تا نیازهای خریدار یا فروشنده را برآورده کنند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله آشنایی با خصوصیات بهترین وکیل پیشنهاد می شود.

وکیل ملکی

حل امور ملکی با محبوبه حجتیان، بهترین وکیل ملکی

محبوبه حجتیان وکیل پایه یک دادگستری تمام ویژگی لازم برای بهترین وکیل بودن را دارا است، درواقع می توان بیان کرد که یکی از بهترین وکلای حقوقی تهران است. بنابراین می توانید برای دریافت راهکارهای حقوقی با خیال راحت از ایشان کمک بگیرید و مطمئن باشید که مسائل حقوقی شما به بهترین نحوه مراحل قانونی خود را سپری می کند.

محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف ملکی، قرارداد، خانواده، کیفری و جنایی مشاوره حقوقی ارائه می دهد تا شما بتوانید روند قضایی پرونده خود را بهتر سپری کنید و به نتیجه مطلوبی برسید.

ایشان تعداد قابل توجهی از پرونده های قضایی را وکالت کرده است و با به نتیجه رساندن پرونده های مختلف با کارکرد کاملا تخصصی، رویکردی متفاوتی را در این عرصه به وجود آورده است.
تالیف کتاب های مختلف، انجام دوره های آموزشی برای وکلا و کارآموزان و ایجاد بسترهای جدید کاری و خدمات حقوقی برخی از فعالیت های محبوبه حجتیان است. ایشان تمام این کارها را از صمیم قلب و فقط در آرزوی روزهایی سرشار از امید به آینده و گسترش عدالت واقعی و ترقی های بزرگ در عرصه حقوق انجام داده است.

در همین راستا شما می توانید با محبوبه حجتیان تماس گرفته و با راهنمایی ایشان برای امور حقوقی تمام مسائل حقوقی خود را برطرف کنید.

وکیل ملکی حرفه ای خوب کیست؟

ممکن است از خود بپرسید که آیا برای داشتن یک وکیل ملکی حرفه ای خوب نیاز به پرداخت هزینه‌های بسیاری است، ولی باید بدانید که استفاده از وکیل با تجربه خیلی به صرفه تر از ضررهایی است که احتمال دارد به علت معامله های ملکی بدون اطلاعات حقوقی پرداخت کنید. داشتن یک وکیل ملکی حرفه ای می تواند شما را از نقض ناخواسته قانون یا انجام کاری که می تواند به ضرر شما باشد، باز دارد.

وکیل ملکی، کسی است که وظیفه او اطلاع از قوانین و مقررات مربوط به معاملات ملکی است. وکلای املاک و مستغلات به مشتریان خود در درک قراردادها و سایر اسناد قانونی کمک می کنند. آنها با مسائل منطقه‌بندی و کلاهبرداری وام مسکن سروکار دارند. همچنین از سوی افراد وکالت دارد که با طرفین معامله مذاکره کنند، بر انتقال اسناد و عناوین نظارت و بررسی می‌کنند که آیا ملک تجاری یا مسکونی دارای حق رهن یا موضوع حقوقی دیگری است.

وکلای املاک می توانند هم با افراد و هم با شرکت ها کار کنند. اینکه آیا به یکی نیاز خواهید داشت یا خیر، در نهایت به آنچه می خواهید، انجام دهید بستگی دارد. شرایطی که ممکن است به یک وکیل ملکی نیاز داشته باشید.

برای ارتباط با محبوبه حجتیان بهترین وکیل ملکی می توانید با شماره تلفن 09191490779 بگیرید. 

وکیل ملکی خوب

وظایف وکیل ملکی حرفه ای

ارتباط با یک وکیل ملکی حرفه ای می تواند ایده خوبی باشد زمانی که شما با شرایط دشواری مانند سلب مالکیت یا فروش کوتاه مدت مواجه هستید، یا زمانی که می خواهید ملکی را خریداری کنید که متعلق به بانک است. وام دهنده و شرکت مالکیت شما ممکن است از شما بخواهند که یک وکیل دریافت کنید تا تأیید کنید که عنوان ملک مشکلی ندارد. داشتن یک وکیل می تواند به ویژه مفید باشد، اگر می خواهید یک ملک تجاری بخرید یا بفروشید؛ زیرا قوانین مربوط به روابط مستاجر و وضعیت پرونده مالیاتی شرکت می تواند بسیار پیچیده باشد.

اگر حکمی علیه شما صادر شده است یا درخواست ورشکستگی کرده اید، به نفع شماست که برای مشاوره با یک وکیل مشورت کنید. همچنین یک وکیل ملکی می تواند یک دارایی اصلی برای یک تیم املاک و مستغلات باشد که با ملکی که بخشی از دارایی شخصی است، در منطقه ای واقع شده است که در معرض بلایای طبیعی قرار دارد یا ملکی که دارای مشکل موریانه، سرب یا سایر آلاینده های محیطی است، باشد.

در برخی موارد، لازم نیست وکیلی پیدا کنید تا در خرید یا فروش خانه به شما کمک کند. بنگاه‌های املاک و مستغلات قبل از اینکه بتوانند مجوزهای خود را دریافت کنند، موظفند درک کاملی از اسناد استانداردی که خریداران و فروشندگان قبل از بستن قراردادهای خانه‌های خود باید ثبت کنند، داشته باشند. اگر نماینده ای با اعتبار و تجربه در رسیدگی به امور املاک خود انتخاب کرده اید، ممکن است اصلاً به وکیل نیاز نداشته باشید.

در عین حال، داشتن یک وکیل ملکی برای تنظیم سند رسمی می تواند به شما آرامش دهد. با استفاده از وکلای املاک و مستغلات می توانید اطمینان حاصل کنید که با هیچ نوع موارد قانونی مغایرت نداشته باشد. علاوه بر این، آنها می‌توانند به دقت زبان قراردادهای خرید و سایر قراردادها را بررسی کنند تا مطمئن شوند خریداران و فروشندگان دقیقاً به آنچه می‌خواهند می‌رسند و اطمینان حاصل می‌کنند که همه چیز به روشی قانونی انجام می‌شود.

مزایای استفاده از وکیل برای خریدار ملک

در ادامه بیان می شود که درواقع وکیل ملکی خوب و حرفه ای چه کاری برای خریدار انجام می دهد؟

خرید خانه مهم ترین معامله ای است که در طول زندگی خود انجام می دهید. این تصمیم تغییر دهنده زندگی مستلزم این است که مطمئن شوید هر مرحله از فرآیند خرید به طور کامل انجام می شود و اطمینان حاصل کنید که موردی برای ضرر رساندن شما وجود ندارد. اگر در تجربه خرید خانه یا یک ملک تجاری تازه کار هستید، احتمالاً می دانید که به یک وکیل نیاز دارید، اما ممکن است مطمئن نباشید که چه نقشی ایفا می کند.

وکیل ملکی هم برای خریدار و هم برای فروشنده ضروری است. وکلای ملکی انتقال مالکیت را تضمین می کنند، همچنین شرایط قرارداد خرید و یک عنوان واضح برای ملک را مشخص می کنند. این موارد جزو وظایف اصلی آنهاست. برخی از مزایای استفاده از وکیل ملکی برای خریدار عبارت است از:

 • توافقنامه خرید و سایر اسناد قانونی را بررسی می کنند.
 • بررسی می کنند که هیچ ادعایی علیه ملک وجود ندارد.
 • قبل از بسته شدن قرارداد، باید مطمئن شوند که مالیات و عوارض شهرداری آن پرداخت شده باشد.
 • محاسبه مالیات نقل و انتقال زمین در زمان انعقاد قرار را انجام می دهند.
 • اسناد وام مسکن را بررسی کرده یا برای دریافت وام مسکن اقدام می کنند.
 • سند را در دفاتر اسناد رسمی به نام خریدار به ثبت می رسانند.

مزایای استفاده از وکیل برای فروشنده ملک

در ادامه بیان می شود که درواقع وکیل ملکی حرفه ای خوب چه کاری برای فروشنده انجام می دهد؟

نقش وکیل املاک در سمت فروشنده نیز به حصول اطمینان از اینکه معامله به خوبی انجام می شود و تمام جنبه های حقوقی پوشش داده می شود. درست مانند خریدار، یک وکیل ملکی چندین وظیفه کلیدی را انجام می دهد که عبارت است از:

 • قبل از امضای قرارداد فروش و سایر اسناد قانونی را بررسی می کند.
 • در مذاکره در مورد شرایط و ضوابط به شما کمک می کند.
 • سند ملکی را برای ارائه به خریدار آماده می کند.
 • قرارداد بین خریدار و فروشنده تنظیم می کند.
 • به خریدار اطمینان می دهد که تمام شرایط قانونی و مالی او رعایت می شود.
 • اسناد و موارد حقوقی را به همراه وکیل خریدار مورد بررسی قرار می دهد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله پس گرفتن ملک از سوی همسر پیشنهاد می شود.

وکیل ملکی حرفه ای

چه زمانی به وکیل ملکی حرفه ای خوب نیاز دارید؟

چه در حال خرید و چه در حال فروش ملک تجاری یا مسکونی باشید، برای ثبت نقل و انتقال به وکیل ملکی نیاز دارید. همچنین اگر برای خرید یا فروش ملک ورثه ای با مشکل مواجه هستید یا در هنگام خرید یا فروش ملکی سر شما کلاه گذاشته شده و یا قربانیان کلاهبرداری وام مسکن یا خرید خانه های با چندین صاحب شده اید، پیشنهاد می شود از وکیل ملکی استفاده کنید، با کمک وکلای ملکی زودتر به نتیجه خواهید رسید. در برخی از موارد نیز قانون شما را ملزم به داشتن وکیل می کند؛ زیرا وکلا به قوانین ملکی تسلط کامل دارند و فقط با کمک آنها می توان به نتیجه مطلوب رسید.

بنابراین برای اطمینان از قانونی بودن معامله، یک وکیل ملکی حرفه ای برای ثبت ملک و خرید یا فروش آن ضروری است. این کار مانع از بروز ضررهای احتمالی در آینده نیز می شود.

ضرورت استفاده از وکیل ملکی حرفه ای

اکنون که درک بهتری از نقش وکیل املاک و مستغلات دارید، وقت آن است که وکیلی را انتخاب کنید که بهترین نماینده شما در طول معامله باشد. انتخاب یک وکیل ملکی حرفه ای موردی است که اهمیت بالایی دارد. در این راستا استفاده از وکالت محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری پیشنهاد می شود، زیرا ایشان پرونده های بسیاری در زمینه معامله های ملکی داشته است، بنابراین می تواند به شما در حل مسائل ملکی کمک کند و مانع از ضررهای احتمالی در خرید یا فروش املاک تجاری یا مسکونی شود.

محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف ملکی، قرارداد، خانواده، کیفری و جنایی مشاوره حقوقی ارائه می دهد تا شما بتوانید روند قضایی پرونده خود را بهتر سپری کنید و به نتیجه مطلوبی برسید. ایشان تعداد قابل توجهی از پرونده های قضایی را وکالت کرده است و موجب موفقیت و به نتیجه رساندن آنها شده است. ارائه دوره های آموزشی برای وکلا و کارآموزان و ایجاد بسترهای جدید کاری و خدمات حقوقی جزو خدماتی است که توسط محبوبه حجتیان انجام می شود. 

در همین راستا شما می توانید با محبوبه حجتیان تماس گرفته و با راهنمایی ایشان برای امور حقوقی تمام مسائل حقوقی خود را برطرف کنید.

افراز ملک مشاع با وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی در تهران، از خریدار یا فروشنده در هنگام بسته شدن قرارداد ملکی و معاملات ملکی نمایندگی می‌کند و تمام اسناد لازم برای خرید یا فروش ملک را آماده یا ارزیابی می‌کند. این مشاوره حقوقی، افراد را از طریق پیچیدگی امور املاک و مستغلات آگاه می سازد.

وکیل پایه یک دادگستری متخصص در مورد املاک و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به افرادی که در زمینه فعال هستند، کمک می کند. اکثر مردم قادر به شرکت در مذاکرات مستقیم با طرف دیگر هستند. با این حال، برای اینکه شرایط توافق نامه از نظر قانونی لازم الاجرا باشد، باید به طور دقیق در یک قرارداد مستند شود و این کار تنها توسط بهترین وکیل ملکی امکان پذیر است.

وکلای دادگستری می توانند در طول مذاکرات نماینده شما باشند و اطمینان حاصل کنند که قرارداد با تمام قوانین حقوقی مطابقت دارد. علاوه بر این، آنها می توانند هر مشکل خاصی را که می تواند بر نحوه استفاده از اموال در آینده تأثیر بگذارد، رسیدگی کند.

در بسیاری از موارد، خریدار و فروشنده باید قرارداد ملکی را قبل از قابل اجرا شدن بررسی کنند که این مورد برای برخی از خریداران و فروشندگان ناشناخته است. یک وکیل ملکی به موکل کمک می کند تا توافق نامه را از نظر مسائل حقوقی بررسی کند، بازبینی های لازم را انجام می دهد که موارد احتمالی مفید را شامل خواهد شد.

همچنین در زمانی که مشکلات و اختلافات در امور ملکی به وجود می آید، تنها با استفاده از یک وکیل ملکی حرفه ای برطرف می شود.

چرا به بهترین وکیل ملکی در تهران نیاز دارید؟

هیچ کس نمی خواهد بدون دارایی یا احساس امنیت باشد. چرا باید وقتی نوبت به یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاری هایتان می رسد، خود را در معرض خطر قرار دهید؟ هنگام خرید یک خانه، استفاده از یک وکیل املاک و مستغلات موجب حفاظت از دارایی شما و مانع از مشکلات حقوقی می شود.

وکیل ملکی از طرف شما برای اثبات بیع و خلع ید، از منافع شما دفاع می کند. شاید شما مطمئن باشید که همه چیز درست پیش می رود، اما با استفاده از وکیل ملکی، کسی را خواهید داشت که به دنبال بهترین منافع شما باشد و اگر یک وکیل آگاه داشته باشید، می تواند شما را در یک موقعیت چالش برانگیز هدایت کند.

یک وکیل املاک در دسترس خواهد بود تا به شما کمک کند حتی پیچیده ترین زبان را بفهمید و به نفع خود عمل کنید، به خصوص اگر با همه موارد قانونی، پیچیدگی ها و کلاهبرداری های احتمالی که ممکن است در این مسیر رخ دهد، آشنا نباشید.

برای ارتباط با محبوبه حجتیان، بهترین وکیل ملکی در تهران می توانید با شماره تلفن 09191490779 تماس بگیرید.

وکیل ملکی حرفه ای

مزایای استفاده بهترین وکلای ملکی

پنج مورد از مهم ترین مزایای استفاده از وکیل املاک که می تواند معامله املاک و مستغلات را ساده و بدون استرس کند، عبارت است از:

1- افزایش اعتماد خریداران و فروشندگان

یک وکیل با بررسی همه قراردادها و توافقات و کمک به بحث از ابتدای معامله برای خرید یا فروش ملک، موجب اعتماد و اطمینان افراد می شود. اگر در مورد یک عبارت قرارداد یا مرحله ای از روند معامله مطمئن نیستید، می توانید از وکیل خود بخواهید درباره آن به شما توضیح دهد. برای توضیح می توانید هر اصطلاح مبهم، اطمینان حاصل کنید که نیازهای شما به طور مؤثر منتقل، ارائه و ثبت می شود.

2- کاهش هزینه و مقرون به صرفه

حق الوکاله وکیل املاک در مقایسه با عواقب مالی احتمالی اشتباهات بعدی بسیار اندک است. یک وکیل املاک با مطالعه دقیق اسناد قانونی، مدیریت معامله و پاسخ به موارد حقوقی، از حق شما و سرمایه گذاری شما محافظت می کند. درست است که می توانید حق الوکاله وکیل را پس انداز کنید؛ اما اطلاعات و کمکی که یک وکیل املاک می تواند در مورد یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاری زندگی به شما ارائه دهد، بسیار ارزشمند است.

همچنین زمانی که دچار مشکلات ملکی شده اید و برای آن نیاز به طرح دعوی دارید، استفاده از بهترین وکیل ملکی برای حل مسائل حقوقی و سپری کردن مراحل قضایی بسیار ضرورت دارد و تنها با کمک او می توانید به نتیجه مطلوب برسید.

3- تسریع کننده معاملات ملکی

وکیل املاک به علت تجربه بالایی که در زمینه خرید املاک و پرونده های مربوط به معاملات ملکی دارد، تسلط کافی درباره مسائل حقوقی ملکی دارند. داشتن مشاور حقوقی برای کاهش خطراتی که ممکن است معامله املاک شما را به تأخیر بیندازد، بسیار مهم است، به ویژه برای کسانی از شما که دارای موقعیت های خاص املاک هستند (مانند ساخت و ساز جدید، درگیری های منطقه بندی، یا مکان های تاریخی).

4- جلوگیری از مشکلات و کلاهبرداری ملکی

حتی اگر تنها چند مورد قضایی حضور یک وکیل املاک را الزامی می کنند، همه خریداران املاک و مستغلات می توانند از کمک حقوقی سود ببرند. تنظیم سند، خرید انواع ملک و تنظیم قراردادهای ملکی مختلف از جمله مواردی هستند که استفاده از وکیل ملکی را قطعی می کند. با بهره مندی از یک وکیل ملکی، خیالتان برای بررسی، اصلاح و آماده سازی اسناد پایانی و محافظت از دارایی های راحت خواهد بود. اطمینان از داشتن یک وکیل ماهر می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری به موقع و سودآور در املاک و مستغلات انجام دهید.

5- پشتیبان و حافظ منافع

یک وکیل برای ملک، از منافع شما دفاع می کند و از طرف شما در هنگام خرید ملک مذاکره می کند. ممکن است وکیل شما به عنوان یک شبکه ایمنی عمل کند. بهترین وکیل ملکی از شما در برابر مشکلات و چالش‌هایی که نمی‌توانید ببینید یا پیش‌بینی کنید، محافظت و پشتیبانی می‌کند و شما را قدم به قدم در پیچیدگی‌های معاملات املاک راهنمایی می‌کند.

ممکن است با وکالت قانونی، با اطمینان از اینکه شما، خانواده و منافعتان در امان هستید، به صاحب ملک شدن، نزدیک‌تر باشید، بدون اینکه مشکلی در انجام معاملات خود داشته باشید.

انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران

برای انجام امور ملکی یا حل مسائل ملکی و اثبات حقانیت خود، باید بهترین وکیل ملکی در تهران را انتخاب کنید تا شما را در این مورد راهنمایی کند. همچنین اطمینان حاصل کنید وکیلی که انتخاب می کنید با تجربه است و به توانایی خود برای مدیریت هر گونه مسائل پیچیده ای که شما دارید، مطمئن است.

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل رسمی دادگستری با شماره 09191490779 تماس بگیرید.

وکیل ملکی برای خرید ملک ورثه ای

آیا برای معاملات ملکی باید از وکیل استفاده کرد؟

این کار به این سادگی نیست که مبلغ مشخص شده برای ملک را پرداخت کنید، معامله خود را انجام دهید و از آنجا دور شوید. خرید و فروش خانه فرایندهای حقوقی پیچیده ای دارد که توسط قوانین منطقه ای و شهرداری مورد بررسی قرار می گیرد. یک وکیل املاک آگاه می تواند شما را در هر مرحله از فرایند خرید خانه راهنمایی کند. ممکن است تمام کارهای اداری پیچیده را خودتان انجام دهید؛ اما زمان زیادی طول خواهد کشید و اگر چندین مجوز و اسناد مالی را به درستی ارسال نکنید، ممکن است هزینه زیادی برابر با قیمت خانه برای شما داشته باشد.

حق الوکاله وکیل ملکی

هزینه وکیل ملکی با توجه به نوع پرونده و وکیل متفاوت خواهد بود. برخی از وکلا با توجه به محل اقامت شما و وکیل، حق الوکاله خود را دریافت می کنند. همچنین تجربه و شهرت وکیل و میزان حرفه ای بودن او، در حق الوکاله تاثیرگذار است.

علاوه بر این، آنها دانش لازم را برای رسیدگی به مشکلات پیش بینی نشده ای که ممکن است در طول فرایند خرید یا فروش ایجاد شود، دارند. شما باید از تمام مزایایی که راهنمایی حقوقی ممکن است ارائه دهد، آگاه باشید، زیرا مدیریت این کار به تنهایی می تواند بسیار چالش برانگیز و پیچیده باشد. همچنین برای اطمینان از اینکه انتقال قانونی ملک تا حد امکان بدون مشکل انجام می شود، استفاده از وکیل ملکی بسیار مهم است. با توجه به اینکه خریدار یا فروشنده باشید، اهداف و مقاصد اصلی متمایز خواهید داشت.

ضرورت استفاده از بهترین وکیل ملکی در خرید و فروش املاک

یک وکیل ملکی صحت پیشنهاد خریدار را تایید کرده یا وکیل فروشنده به مذاکره در مورد شرایط معامله کمک می کند. آنها با بررسی مدارک، توضیح شرایط خرید و فروش و در صورت لزوم با ارائه مشاوره حقوقی از منافع خریدار یا فروشنده محافظت می کنند. اگر خریدار یا فروشنده هستید، باید بدانید قبل از اقدام برای معامله، می توانید با استفاده از مشاوره حقوقی محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری در زمینه خرید و فروش املاک، بهترین معامله زندگی خود را انجام دهید.

همچنین اگر به علت معاملات ملکی، قصد طرح دعوی دارید و می خواهید از حق خود در این مورد دفاع کنید، پیشنهاد می شود از محبوبه حجتیان، بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید تا به نتیجه مطلوب خود برسید. ایشان به علت تجربه و تسلط کافی در زمینه امور ملکی می تواند بهترین راهکارهای حقوقی را ارائه دهد و موجب موفقیت شما شود.

در همین راستا شما می توانید از طریق لینک زیر  با محبوبه حجتیان تماس گرفته و با راهنمایی ایشان موارد حقوقی خود را برطرف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *