درباره ما

بیش از ده سال سابقه کاری در حوزه وکالت

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری با داشتن تسلط کافی بر قوانین حقوقی و تجربه بسیار، می تواند وکالت پرونده های مختلفی را با مسائل گوناگون برعهده بگیرید. همچنین در دعاوی خانوادگی می توانید از مشاوره حقوقی محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل خانواده  بهره مند شوید. 

ایشان با انجام وکالت تخصصی در بیش از ۶۰۰ پرونده با موضوعات مختلف حقوقی، کیفری، مواد مخدر، امور ملکی و قرارداد شرکت ها، پرونده های تخصصی اداره ثبت اسناد و املاک، احوال شخصیه و امور محجورین، مهاجرت و اقامت وکالت تخصصی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری به عنوان حرفه ای ترین وکیل حقوقی خانم در ایران شناخته می شود. 

همکاری با بانک هایی مانند سپه و ملت، موسسات مالی قرض الحسنه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، بنگاه های املاک، همکاری با شهرداری و انجام مشاوره حقوقی، کارشناس حقوقی صدا و سیما از دیگر خدمات محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری محسوب می شود. 

محبوبه حجتیان با داشتن تجربه و دانش بسیار در زمینه حل مسائل حقوقی می تواند بهترین نوع وکالت را برای تمام افراد انجام دهد. در ادامه درباره ما وکیل حقوقی محبوبه حجتیان در مورد سابقه کاری و توانایی ایشان توضیح داده شده است. 

محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری خانم در تهران آماده ارائه انواع خدمات حقوقی در زمینه خانواده (طلاق، نفقه، اجرت المثل، حضانت، خیانت، حضانت فرزند، مهریه) حقوقی، کیفری، قانون کار و سایر موارد حقوقی است. 

داشتن یک وکیل با تجربه و حرفه ای برای حل مسائل حقوقی جزو دغدغه های اصلی تمام افرادی است که دارای پرونده های حقوقی هستند. برهمین اساس پیشنهاد می شود برای موفقیت در پرونده های خود از مشاوره حقوقی وکیل محبوبه حجتیان استفاده کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موسسه محبوبه حجتیان می توانید از سوابق ایشان را مطالعه کنید، سپس از خدمات آنها دفاع کنید. ایشان آماده ارائه بهترین خدمات به موکلان خود برای موفقیت پرونده آنها است. 

ثبت نام در ورکشاپ آموزشی موسسه حقوقی و وکالت محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان، بهترین وکیل پایه یک دادگستری

 • وکالت در بیش‌از هزار پرونده حقوقی کیفری و ملکی و نیز وکالت موسسات حقوقی و مالی، بانک ها، وکالت شهرداری و…
 • مولف کتب حقوقی مختلف با موضوعات امور اراضی، کاهش حبس تعزیری و حقوق خانواده و تنظیم تخصصی ترین لوایح دفاعیه و دادخواست و شکوائیه 
 • ثبت بیش از 5هزار مشاوره حقوقی کارآمد وراهگشا در زمینه های مختلف حقوقی و قضایی 
 • اخذ تندیس مشتری مداری در بیش از هزار کسب و کارو مشاغل مختلف
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران
 • وکیل افراد چهره و تعدادی از بازیگران و فوتبالیست ها
 • فعال اجتماعی در زمینه های متعدد حقوقی و فعالیت در خبرگزاری های میزان، جوان، همشهری و…
 • مدرس دوره ها و ورکشاپ های حقوقی ویژه دانشجویان حقوق و کارآموزان وکلا
 • اخذ مدارک بین الملی MBA و DBA
 • اخذ مدارک مختلف بین المللی و آموزش در دوره های کوتاه مدت آموزشی بین المللی
 • اخذ سه گواهینامه آموزشی از آکادمی ICB ایتالیا

 

برای مشاوره حقوقی از طریق شماره 09191490779 یا شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید

محبوبه حجتیان

رئیس و بنیانگذار موسسه حقوقی محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان
Previous slide
Next slide
وکیل پایه یک دادگستری محبوبه حجتیان

موسسه حقوقی حجتیان

سرآغاز فعالیت موسسه وکیل حقوقی محبوبه حجتیان به صورت تخصصی در تاریخ ۱۳۹۰/۰۵/۰۷ بوده که از شروع تا به حال سرمایه این گروه اعتماد و اطمینان به موکلان خود است که آن هم در این سال‌ ها، بهترین سرمایه و تبلیغ برای موسسه حقوقی ما بوده است. برهمین اساس بر آن می‌ بالیم که در تمام سالیان فعالیت حقوقی خود پایبند به قسم نامه خود ایستاده‌ایم. همچنین برای دفاع از موکلان و حقوقشان از تلاشی دریغ نکرده ایم که نتیجه آن هم جز موفقیت و اعتبار این گروه حقوقی نبوده است.