فعالیت های محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات حقوقی در زمینه های مختلف مانند خانواده، کیفری، حقوقی، اراضی، اداری و سایر مسائل حقوقی است. ایشان با توجه به مواردی که در ادامه  ذکر می شود دارای پیشینه بسیار در زمینه حل مسائل حقوقی است. 

برخی از فعالیت های محبوبه حجتیان عبارت است از:

 • وکالت در بیش‌از هزار پرونده حقوقی کیفری و ملکی و نیز وکالت موسسات حقوقی و مالی، بانک ها، وکالت شهرداری و…
 • مولف کتب حقوقی مختلف با موضوعات امور اراضی، کاهش حبس تعزیری و حقوق خانواده و تنظیم تخصصی ترین لوایح دفاعیه و دادخواست و شکوائیه 
 • ثبت بیش از 5هزار مشاوره حقوقی کارآمد وراهگشا در زمینه های مختلف حقوقی و قضایی 
 • اخذ تندیس مشتری مداری در بیش از هزار کسب و کارو مشاغل مختلف
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران
 • وکیل افراد چهره و تعدادی از بازیگران و فوتبالیست ها
 • فعال اجتماعی در زمینه های متعدد حقوقی و فعالیت در خبرگزاری های میزان، جوان، همشهری و…
 • مدرس دوره ها و ورکشاپ های حقوقی ویژه دانشجویان حقوق و کارآموزان وکلا
 • اخذ مدارک بین الملی MBA و DBA
 • اخذ مدارک مختلف بین المللی و آموزش در دوره های کوتاه مدت آموزشی بین المللی
 • اخذ سه گواهینامه آموزشی از آکادمی ICB ایتالیا

با توجه به موارد ذکر شده می توان بیان کرد که محبوبه حجتیان در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد، برهمین اساس به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود. در همین راستا پیشنهاد می شود که برای حل مسائل حقوقی و کیفری خود از خدمات ایشان استفاده کنید. سپس با کمک محبوبه حجتیان روند پرونده خود را تسریع ببخشید و به موفقیت نزدیک کنید.

محبوبه حجتیان

فعالیت های یک وکیل موفق

روزی که ردای وکالت را بر تن پوشیدم، سوگند خوردم که برای نجات بشریت از ظلم تلاش کرده و گام های محکمی در مسیر عدالت بردارم…. گاهی شتابان و گاهی خسته و آرام حرکت کردم؛ ولی تا کنون هیچ گاه توقف نکرده و محکم راهم را ادامه داده ام…گاهی پله های دادگاه را جلوتر و شتابان تر از موکل پیموده ام و گاهی در فکر جلسه فردا و چه شود و نشود هایم شب را به صبح رسانده ام…

تا جایی که توانسته‌ ام گاه و بیگاه تلفن ها و پیام های موکلان و سوال کنندگان را پاسخ داده ام تا شاید گرهی هر چند کوچک گشوده باشم….

و چه بسیار موکلانی که بعد از حصول نتیجه مثبت راهشان را شتابان رفته و پشت سرشان را هم نگاهی نکرده اند تا شاید حق الوکاله نداده را کسی از آنها مطالبه نکند…

ولی هیچ کدام از اینها کوچک ترین خللی در اراده و عشق من به وکالت نکاسته و در مطالبه حقوق از دست رفته لحظه ای درنگ نکرده ام…

وکالت عشق است نه کار …

فعالیت های محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری برای آگاهی بیشتر شما موکلان ذکر شده است. با مراجعه به فعالیت های ایشان که جزو وکلای حقوقی حرفه ای  محسوب می شود، می توانید آگاهی لازم را درباره ایشان به دست خواهید آورد.

محبوبه حجتیان در زمینه های حقوقی و حل مسائل مربوط به آن فعالیت های بسیاری دارد که از میان آنها می توان به برنامه های تلویزیونی به عنوان کارشناس حقوقی صدا و سیمای جمهوری اسلامی و مصاحبه در خبرگزاری های مختلف مانند میزان، جوان و همشهری اشاره کرد. همچنین جزو وکلای افراد برجسته مانند بازیگران و فوتبالیست ها است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت های محبوبه حجتیان می توانید با ایشان تماس بگیرید و با مراجعه به آپارات محبوبه حجتیان سایر فعالیت های ایشان را مشاهده کنید.  

 

 • خانم محبوبه حجتیان در خبرگزاری ها