با توجه به اینکه با پیدایش اولیه اجتماعات انسانی، روابط تجاری صورت گرفته است، بنابراین همیشه معامله های تجاری و و مراوده های مالی بین افراد و جوامع مختلف جزو اولویت های جامعه محسوب می شود. برهمین اساس دانستن قواعد و قوانینی که بر موارد تجاری حاکم است، بسیار اهمیت داشته و از دغدغه های مهم افراد و جوامع تلقی می شود. در همین راستا می توان بیان کرد صاحبان کسب و کارها برای روابط تجاری خود باید کسانی را انتخاب کنند که به قوانین اقتصادی و تجاری تسلط کافی داشته باشند. ادامه مطلب

 

تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه خود را به محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری بسپارید و از روند موفقیت آمیز پرونده خود مطمئن باشید.

  • سرمایه گذاری و قرارداد ها

وکیل سرمایه گذاری و قراردادها یک متخصص حقوقی است که در امور مربوط به قراردادها و امور مالی و سرمایه گذاری فعالیت می‌کند. محبوبه حجتیان به عنوان وکیل سرمایه گذاری و قراردادها آماده ارائه بهترین خدمات به موکلان خود است. ایشان با داشتن کافی و تسلط بر قوانین مربوط به تجارت می تواند راهکارهای کاربردی و ضروری را به صاحبان کسب و کارها ارائه دهد. ادامه مطلب

  • امور شرکت ها

وکیل شرکت یا وکیل سازمان ها، به شرکت‌ ها و سازمان ‌ها خدمات حقوقی ارائه می ‌دهد که از میان آنها می توان به مشاوره حقوقی، نمایندگی در دادگاه، تدوین اسناد حقوقی، تنظیم قراردادهای مختلف با همکاران تجاری اشاره کرد. محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل امور شرکت ها و وکیل تجاری می تواند به شما صاحبان کسب و کارهای مختلف در زمینه موارد حقوقی مختلف مشاوره ارائه دهد ادامه مطلب

  • قانون کار و کارفرما و استخدام

قوانین کار مجموعه گسترده ای از قوانین و مقرراتی است که در محیط های استخدامی اعمال می شود. هدف اصلی این قوانین حمایت از حقوق نیروی کار است. قوانین کار و استخدام بر تعاملات بین کارفرمایان و نیروی کار است. وکیل قانون کار را می توان وکیل کار نیز نامید. اغلب افراد در پرونده های مربوط به کار و کارفرما به این نوع وکیل مراجعه می کنند. وکیل قانون کار به حل اختلاف کارفرما و کارگر، وصول حق بیمه و سنوات می پردازد. ادامه مطلب

  • رمز ارز و ارز دیجیتال

رمز ارز یک دارایی دیجیتال است که از فناوری بلاک ‌چین برای امنیت و تأیید معاملات استفاده می ‌کند. این دارایی‌ ها برای تبادل مالی و ارزش ‌های دیگر بدون نیاز به واسطه مرکزی استفاده می ‌شوند. مثال ‌هایی از این دارایی ‌ها شامل بیت‌ کوین، اتریوم، ریپل و لایت ‌کوین می‌ شوند. محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل رمز ارز، می تواند در امور حقوقی مربوط به این موارد به شما کمک کند تا اگر در هنگام خرید یا فروش آنها و یا با صرافی های با مشکلی مواجه شده اید، بهتر بتوانید از حق خود دفاع کنید.. ادامه مطلب

ثبت نام در ورکشاپ آموزشی موسسه حقوقی و وکالت محبوبه حجتیان

در زمینه قانون تجارت لازم به ذکر است که قوانین به صورت مداوم در حال تغییر است، برای مثال یک وکیل تجاری باید درباره قوانینی که در قرارداد شرکت ها و مسائل بازار، اقتصادی، حقوقی و عرفی که در روابط صاحبان کسب و کارها وجود دارد، آگاهی کامل داشته باشد تا با دانش کافی بتواند از موکل یا موکلان خود در زمینه های تجاری دفاع کند.  

همچنین از آنجایی که در اغلب موارد روابط تجاری بین کشورهای مختلف به وجود می آید، وکلای تجاری حرفه ای باید به حقوق بین المللی تسلط داشته باشد که آنها تابع دو قانون کشور متفاوت هستند. درباره مسائل حقوقی جدید نیز که در روابط بین تجار ایجاد می شود، مانند کنوانسیون که برای تسهیل روابط تجاری بین المللی مطرح می شود و مباحث مربوط به داوری و سازش که در موارد تجاری وجود دارد، یک وکیل تجاری باید اطلاعات لازم را به دست آورد.

بهترین وکیل تجاری باید سود و ضرر، منفعت و مصلحت موکل خود را حفظ کند و از ورود ضرر جلوگیری کند، بنابراین یک وکیل اگر نتواند مانع این موارد شود و نقاط قوت و ضعف یک رابطه تجاری را به خوبی شناسایی کند و نتواند موارد حقوقی را تشخیص دهد و موانع تجاری را مرتفع کند، یک وکیل حرفه ای نخواهد بود. در دنیای کنونی با وجود مواردی مانند رمز ارزها، بروکرها در مبادلات کشورها، واسطه گری ها و کفیل تجاری، افراد به استفاده از وکیل تجاری حرفه ای در روابط تجاری و بین المللی خود نیاز خواهند داشت.

بر همین اساس پیشنهاد می شود از خدمات حقوقی محبوبه حجتیان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شوید تا دغدغه ای در هنگام برقراری روابط تجاری خود نداشته باشید. ایشان در امور تجاری و حقوقی تجربه فراوان دارد و موجب موفقیت پرونده های بسیاری در این زمینه شده است.

برای ارتباط با محبوبه حجتیان می توانید با شماره تلفن 09191490779 تماس حاصل فرمایید.

خدمات حقوقی بهترین وکیل تجاری

وکیل تجاری یا وکیل حقوق تجارت، یک وکیل است که در زمینه حقوق تجارت و معاملات تجاری فعالیت می‌کند. وکیل تجاری مسائل حقوقی مربوط به کسب و کارها و معاملات تجاری مانند سرمایه گذاری و قراردادهای سازمان ها و شرکت ها را بررسی و رسیدگی می کند. یک وکیل تجاری در زمینه های مختلف مانند شرکت، قانون کار و رمز ارز تخصص دارد. برهمین اساس در ادامه برخی از خدمات حقوقی بهترین وکیل تجاری بیان شده است.

مشاوره در امور حقوقی تجاری: در تدوین و بررسی قراردادها، مشاوره در معاملات تجاری، حقوق مالکیت فکری و سایر امور مرتبط با حقوق تجارت به مشتریان خود کمک می کند.

نمایندگی در دعاوی تجاری: از موکلان خود در محکمه های قضایی به نمایندگی از طرف آنها در دعاوی برای حل مسائل حقوقی دفاع می کند.

حمایت در معاملات: در معاملات خرید و فروش، قراردادهای تجاری، ترتیب امور شرکتی و سایر معاملات تجاری به موکلان خود خدمات حقوقی ارائه می دهد.

رسیدگی به مسائل مالی: در امور تجاری مانند تنظیم قراردادها‌، موارد حقوقی و مالی، امور بانکی و امور مرتبط با سرمایه‌گذاری ‌ها کمک می کند.

مدیریت ریسک: به صاحبان کسب‌وکارها کمک می کند تا ریسک‌ های حقوقی مربوط به فعالیت ‌های تجاری خود را شناسایی کرده و راهکارهایی برای مقابله با این ریسک ‌ها ارائه می دهد.

محبوبه حجتیان با تجربه و تسلط در زمینه حقوق تجارت، به موکلان خود کمک می‌کند تا در معاملات تجاری خود از نظر حقوقی بهترین تصمیم را داشته باشند و در هنگام بروز مسائل حقوقی با ارائه راهکارهایی کاربردی و دفاع از آنها در محاکم قضایی موجب اثبات حقانیت آنها می شود.