امور اراضی مربوط به زمین های زارعی، مسکونی، تجاری و منابع ملی می شود که در هنگام اختلاف بر روی مالکیت آنها توسط قانون مورد بررسی قرار می گیرد. برای حل مسائل حقوقی اراضی مختلف پیشنهاد می شود از محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری استفاده کنید. ایشان در زمینه امور ملکی دانش کافی و تجربه بسیاری دارد، برهمین اساس می تواند به شما برای موفقیت و به نتیجه مطلوب رسیدن پرونده مربوط به امور اراضی همانند پس گرفتن اراضی، گرفتن زمین توسط دولت و مصادره زمین خدمات حقوقی ویژه ارائه کند. 

امور اراضی

برای ارتباط با محبوبه حجتیان می توانید با شماره تلفن 09191490779 تماس حاصل فرمایید. 

امور اراضی چیست؟

اراضی به زمین‌ های کشاورزی، قطعات زمین مسکونی، تجاری و صنعتی و دیگر زمین های دولتی و ملی با حقوق ملکیت ارتباط دارد که به بهره برداری، اجاره و معاملات مربوط به آن اشاره دارد. به طور کلی امور اراضی شامل زمین‌ هایی است که در حوزه قانون تنظیمات ملکیت و معاملات املاک قرار دارند. همچنین اراضی شامل زمین به عنوان منابع طبیعی برای کشاورزی، ساخت و ساز، تجارت و سایر فعالیت‌ های اقتصادی می‌ شود. تمام معاملاتی که در زمینه خرید و فروش زمین، رهن و اجاره یا تعیین حقوق بهره‌ برداری و استفاده از اراضی صورت می گیرند نیز جزء امور اراضی محسوب می‌ شوند. 

علاوه بر این موارد حقوقی مربوط اراضی شامل اطلاعاتی مانند اندازه و محدوده زمین، مدارک ثبتی، قوانین و مقررات مربوط به آن و تنظیم قراردادها و رفع اختلافات قانونی می‌ شود. به طور کلی می توان بیان کرد که امور اراضی به تمام جنبه‌ های حقوقی و تعاملاتی که به زمین و اراضی مربوط می‌ شود، اشاره دارد. 

خدمات وکیل امور اراضی 

وکیل امور اراضی یک حقوقدان است که تخصص و تجربه در زمینه حقوق املاک، اراضی، ملکیت و تعاملات مربوط به آنها دارد. وظیفه اصلی وکیل امور اراضی تنظیم دادخواست و لایحه، دفاع از موکل و مشاوره حقوقی در امور مرتبط با املاک و اراضی است. وکیل محبوبه حجتیان به عنوان بهترین وکیل ملکی خدمات ویژه به موکلان خود ارائه می دهد که در ادامه برخی از آنها ذکر شده است.

،،

مشاوره حقوقی: به مشتریان در ارتباط با قوانین و مقررات مربوط به اراضی مشاوره می‌ دهد.

،،

تنظیم قراردادها: ایجاد و تهیه قراردادهای خرید، فروش، رهن و اجاره املاک را برعهده دارد.

،،

بررسی مستندات: مستندات ارائه شده مانند سند تملک، سند وام و سایر مدارک مربوط به ملک را برای اطمینان از صحت آنها مورد بررسی قرار می دهد.

،،

تنظیم دادخواست، لایحه و شکواییه: تنظیم موارد ذکر شده با تسلط بر قوانین حقوقی مربوط به اراضی به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. 

،،

  • دفاع از موکل در دادگاه: در محکمه قضایی برای پرونده های مرتبط با املاک و اراضی، با استفاده از تجربه های خود دفاع از موکل را انجام می دهد.

،،

  • حل اختلاف ملکی: در صورت وجود تعارضات مربوط به ملک و اراضی، تلاش می‌کند تا آنها را به بهترین روش حقوقی حل و فصل کند.

محبوبه حجتیان، وکیل امور اراضی برای مشتریان خود به عنوان بهترین مشاور حقوقی و نماینده قانونی در امور ملکیت و املاک عمل می‌ کند و می کوشد تا حقوق و منافع آنها را به بهترین نحوه حفظ کند. 

بهترین وکیل امور اراضی

برای بهره مندی از خدمات حقوقی بهترین وکیل امور اراضی پیشنهاد می شود حل مسائل ملکی خود را به محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری بسپارید. ایشان با داشتن پرونده های بسیار در زمینه امور ملکی می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. 

لازم به ذکر است تنظیم لایحه، دادخواست و شکواییه پرونده مربوط به امور ملکی خود را می توانید با کمک بهترین وکیل امور اراضی به صورت کاملا حرفه ای انجام دهید. سپس بقیه مراحل پرونده را خودتان با خیال راحت پیگیری کنید و با پرداخت هزینه کمتر برای حق الوکاله به نتیجه مطلوب برسید.