فعالیت های حقوقی محبوبه حجتیان

دوره های آموزشی ویژه

دوره های آموزشی ویژه

دوره های آموزشی ویژه

ما قصد داریم برای شما دوره های آموزشی ویژه برای قشر خاصی از جامعه برگزار کنیم. به دلیل اینکه شاید این کلاس ها برای کسانی که به دنبال آموزش و یادگیری مباحث حقوقی هستند قطعا کاربردی خواهد بود.

  • برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارآموزان
  • وکلا دانش آموختگان حقوقی
  • دانشجویان حقوق

 

امروزه با توجه به تنوع در بازارهای کسب و کار و نیز وضعیت اقتصادی، افراد در هر مقطع و تحصیلاتی به دنبال کسب درآمد هستند. از سویی وجود مشکلات حقوقی و حجم زیاد پرونده های مختلف باعث شده فرصت مناسبی را برای دانش آموختگان حقوقی و کارآموزان وکلا ایجاد گردد. همچنین وجود پیچیدگی‌ها و قوانین بسیار زیاد و تخصصی بودن حرفه و فن وکالت باعث گردیده دانشجویان و کارآموزان با عدم اعتماد به نفس روبرو گردیده و جسارت و جرات حل مسائل حقوقی را نداشته باشند.

دوره آموزشی حقوقی برای افزایش سطح اطلاعات و نیز تمامی نکات مهم بسیار کاربردی است. همچنین برای کارشناسان حقوقی و تحصیل کنندگان و سایر حقوقی ها پایه گذاری شده است.

سخن پایانی

موسسه حقوقی حجتیان با داشتن سوابق متعدد در پرونده‌های بسیار با برگزاری این دوره های آموزشی حقوقی راه را برای کسب درآمد تمامی افراد حتی دانشجویان فراهم کرده است. همچنین با کسب این مهارت ها بهترین کسب و کار حقوقی را به نام خود راه اندازی نموده و کسب درآمد نمایند.

در دوره های آموزشی حقوقی تمامی نکات دقیق و نانوشته در کتب و دوره های دانشگاهی و غیر دانشگاهی آموزش داده می‌شود. ضمنا مواردی مانند فن بیان برای متقاعد سازی مخاطب و نیز نکات مهم آیین نگارش جهت تدوین لوایح دادخواست و شکواییه از موارد دیگر این دوره‌ها می باشد.

در پایان دوره های آموزشی اعطای مدرک لازم جهت تقویت رزومه و نیز امکان استخدام در موسسه نیز در نظر گرفته شده است.

برای خواندن سایر مقالات ما می‌توانید به صفحه خدمات ما مراجعه کنید.

پیج اینستاگرامی خانم محبوبه حجتیان، وکیل پایه یک دادگستری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *